Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Investice do nemovitostí

Investice do nemovitostí

Jsme tým specialistů na investování do nemovitostí a poskytujeme komplexní poradenství na míru včetně právní podpory. Vybíráme jen takové nemovitosti, které zaručují jistou návratnost vkladů, a jsou tak pro vás ideálním způsobem pro zhodnocení vložených prostředků. Monitorujeme trh na denní bázi, měsíčně se zúčastňujeme desítek dražeb i aukcí a vyhledáváme výhodné investiční příležitosti. Přebíráme za vás starosti spojené s kompletním řešením investice, abyste se mohli soustředit na to, co je pro vás důležité. Ke každé investiční příležitosti přistupujeme individuálně a pečlivě volíme ten nejvhodnější postup pro její realizaci. 

Již více než pět let nakupujeme, zhodnocujeme a se ziskem prodáváme nemovitosti. Pokud chcete zajímavým způsobem zhodnotit své peníze, náš tým realitních specialistů je vám k dispozici. Denně díky kvalitnímu back office a vlastnímu call centru monitorujeme trh a vytipováváme zajímavé nemovitosti. Ty pak rekonstruujeme nebo předěláváme a staráme se o vše až do finálního prodeje novému majiteli.

Pravidelně také pro naše klienty hledáme nemovitosti na míru nebo zprostředkováváme prodej. Prostě v realitách jsme jako doma.

Pro více informací a ukázku našich vypořádaných investic navštivte https://smartko.cz/investment-property/

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?